وبلاگ کالا ایرانیان

بازدید: 1551
در بازارهای فروش لوازم خانگی با مدل های مختلفی از قابلمه رو به رو می شوید. هر یک از قابلمه ها جنس به خصوصی داشته و با برندها و آرم های تجاری به خصوصی تهیه و تولید می شوند و خرید هر یک از آن ها مزایا و معایبی را به دنبال دارد.

نحوه انتخاب یک قابلمه بی ضرر

مدیر سایتمدیر سایت
یکشنبه 21 آذر 1400 - 23:49
یکی از به روز ترین انواع قابلمه، قابلمه نانو گرانیت است که در رنگ ها و طرح های مختلف در بازارهای امروزی به چشم می خورند.

نقد و بررسی قابلمه نانو گرانیت

مدیر سایتمدیر سایت
یکشنبه 21 آذر 1400 - 23:46
استفاده از قابلمه های تفلون شرایط خاصی دارد. هر قابلمه تفلون باید پس از هر بار استفاده به خوبی شست و شو شود و در صورتی که به نظافت این ظروف اهمیت داده نشود مشکلات زیادی برای سلامت بدن ما ایجاد می شود.

سه روش کاربردی برای رفع سوختگی قابلمه تفلون

مدیر سایتمدیر سایت
یکشنبه 21 آذر 1400 - 23:43
اگر مدام در سفر هستید و به خوردن نوشیدنی های داغ هم عادت دارید چاره کار شما یک فلاسک با کیفیت است که با استفاده از آن بتوانید در طول سفر انرژی کسب کرده و خستگی راه را از تن به در کنید.

آشنایی با خصوصیات کامل انواع فلاسک

مدیر سایتمدیر سایت
شنبه 20 آذر 1400 - 23:25
در بازارهای فروش لوازم خانگی، مدل های مختلفی از فلاسک را ارائه کرده اند که جنس هر یک با دیگری متفاوت است. برخی از فلاسک ها از محفظه های شیشه ای تشکیل شده اند که درون آن ها قرار گرفته اند.

چگونه شیشه فلاسک چای را عوض کنیم؟

مدیر سایتمدیر سایت
شنبه 20 آذر 1400 - 23:23
مردم امروز به سلامت بدن خود بسیار اهمیت می دهند و تک تک مواد غذایی مورد استفاده خود در طول روز را از نظر ارزش غذایی بررسی می کنند. آن ها حتی ظروفی که در آن غذا طبخ می کنند نیز بررسی کرده و سلامت یا عدم سلامت آن ها را می سنجند!

آشنایی با ظروف رویی و نحوه تشخیص آن ها

مدیر سایتمدیر سایت
پنجشنبه 18 آذر 1400 - 23:42
ظرف و ظروف چدنی از محبوبیت بالایی در بین سرآشپزهای مطرح جهانی برخوردار هستند. هر آشپزی پس از یک بار استفاده از این ظروف دیگر دست از این وسایل آشپزی بر نمی دارد! انواع ظروف چدنی مزیت ها و معایب خاص خود را دارند.

هر آنچه باید از ظروف چدنی بدانید...

مدیر سایتمدیر سایت
پنجشنبه 18 آذر 1400 - 23:40
انواع فلاسک های استیل در کشور ما بسیار کاربردی هستند. هر یک از این فلاسک ها ویژگی های به خصوصی داشته و از جنس خاصی برخوردار هستند.

مضرات استفاده از فلاسک استیل مسافرتی

مدیر سایتمدیر سایت
پنجشنبه 18 آذر 1400 - 23:37
در دنیای لوازم آشپزخانه هر روز محصولاتی جدیدتر و با قابلیت های بیش تر ارائه می شوند. هر یک از آن ها کاربرد های خاص خود را دارند و در مصارف مختلف پخت و پز غذاها استفاده می شوند. این ظرف ها از متریال مختلفی تولید شده و هر یک از آن ها ویژگی های خاصی دارند.

بررسی مدل های مختلف ظروف نچسب آشپزی

مدیر سایتمدیر سایت
دوشنبه 15 آذر 1400 - 00:02
درست است که ماشین ظرفشویی زندگیتان را راحت‌تر کرده اما باید به ظروفی که نباید در ماشین ظرفشویی گذاشت دقت کنید. با خواندن نکات زیر به اشتباهات رایج در مورد استفاده از ماشین ظرفشویی پی می‌برید و دیگر لازم نیست غصه خراب شدن هیچ یک از ظرف‌هایتان را بخورید.

چه ظروفی را نباید در ماشین ظرفشویی گذاشت؟

مدیر سایتمدیر سایت
جمعه 11 تیر 1400 - 15:32
1 2